اکشنپیشنهادیجهان بازسوم شخص

دانلود بازی Prototype 2 + all DLC نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده – دانلود بازی پروتوتایپ ۲ برای کامپیوتر

Prototype 2

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Prototype 2 برای کامپیوتر و دانلود Prototype 2 برای pc و دانلود بازی پروتوتایپ ۲ دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی Prototype 2 , دانلود Prototype 2 دانلود بازی پروتوتایپ ۲  نسخه complete edition


بازی Prototype 2 یکی از عناوین جهان باز و اکشن ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۲ برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هفتمی توسط استودیو کانادایی رادیکال ساخته شد و اکتیویژن آن را منتشر کرد. البته این استودیو بعد از عرضه بازی و به دلیل فروش، ناموفق توسط اکتیویژن به علت ضرردهی بسته شد. با این حال این به آن معنا نیست که پروتوتایپ ۲ بازی بدی است. بلکه اگر سازندگان اندکی بیشتر روی این عنوان کار می کردند می توانستیم انتظار داشته باشیم که با یک بازی خوب همراه باشیم.

احتمالا بزرگترین مشکل پرتوتایپ ۲ را باید فضای جهان باز بازی بدانیم. واقعیت آن است که این محیط جهان باز تنها بزرگ است، اما هیچ چیزی در آن برای سرگرم شدن وجود ندارد و سازندگان با کپی کردن چند ساختمان بلند و غول پیکر در محیط سعی کرده اند تا یک بازی جذاب را برای ما پدید آورند، کاری که در انجام آن چندان موفق نبوده اند.

داستان بازی Prototype 2 :

اما از حیث داستانی Prototype 2 در سطح بسیار خوبی قرار دارد و می تواند عاملی باشد تا شما را به ادامه دادن بازی وادار کند. داستان نسخه ی دوم پیرامون جیمز هلر می گذرد و انتقامی که وی بایستی از الکس مرسر ( شخصیت اصلی عنوان اول ) به خاطر کشتن خانواده اش بگیرد.

در پایان می توان گفت Prototype 2 می تواند به سبب ویژگی های خاص گیم پلی خود و هم چنین داستان زیبایش گیمر را ساعت ها همراه خود نگه دارد. اگر استودیو رادیکال برای بازی تولیدی خویش و صد البته گیمرها، ارزش بیشتری را قائل بود الان با عنوانی طرف بودیم که می توانست سال ها در یاد و خاطره ما باقی بماند، اما افسوس که وجود برخی ضعف ها از تبدیل بازی به یک اثر کم نقص جلوگیری کرده اند.


سیستم مورد نیاز بازی Prototype 2

Operating system: Windows XP (SP3) / Vista / 7
Processor: Intel Pentium® D 3.0 GHz or equivalent AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2 GHz
Memory: ۲ GB
Graphics Card: NVIDIA® GeForce ™ ۸۶۰۰ GTS or AMD Radeon ™ HD 4650
Free space on hard disk: ۱۰ GB

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steam


ویدیو تریلر بازی Prototype 2

لینک دانلود بازی کامپیوتر Prototype 2

حجم بازی :۸٫۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵

دانلود بازی Prototype 1 + all dlc

اینستاگرام VGDL.IRعضو پیج اینستاگرام ما بشید

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نمایش بیشتر
♦ کانال تلگرام ویجی دی ال _ مطالب داغ حوزه گیم و سینما + اطلاع رسانی از کرک بازی ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن